Balcıoğlu Nakliyat’ ın diğer bir hizmeti İstanbul Askılı Taşımacılık

Balcıoğlu Nakliyat, Evden Eve Taşımanın yanı sıra “Güvenli ve Tam Zamanında Teslim” anlayışı ile şimdi tekstil firmalarına özel hizmet yaşatıyor.
On iki (7) kamyon, dört (3) Römorklu Tır, Sekiz (6) Orta boy araçtan oluşan özel filo ile tekstil ürünlerinizi askı ile alıyor ve askı ile teslim ediyor.

Askılı Taşıma Araç Özellikleri

İstanbul Askılı Taşımacılık
Askılı Taşımacılık

Askılı ürünleriniz eski standartlarda olduğu gibi kolilerde değil; 16,24,39,48,100 m3 boyutlarında özel yapım ve Avrupa standartlarında olan sonsuz delikli sistemli araçlarımızla taşımaktadır. Böylece alıcı adresine de alındığı gibi teslim ediliyor. Özel ve toz geçirmez bölmeler sayesinde askılı taşımacılığın yanında kolilerimiz de taşınmaktadır. Pantolon, ceketler, etekler, vb. aklınıza gelebilecek bütün ürünleriniz kırışmadan, düzenli olarak tam zamanında yerine ulaşıyor.
Tekstil ile ilgili tüm gönderilerinizi;
Askılı Taşıma şehir içi, Askılı Taşımacılık  şehirler arası yapabilirsiniz.
Araç cinsi ve km’ ye göre yapacağınız ödemelerle gönderiler iniz tam zamanında, tam istediğiniz gibi yerine ulaşır. sizde bu hizmeti Balcıoğlu Nakliyat‘ dan almanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.
Teslimat adresine yola çıkan araç içerisindeki tüm ürünleriniz Sigorta kapsamındadır.
Eğer ki diğer Tekstil firmaların rahatlığını sizde yaşamak istiyorsanız Balcıoğlu Nakliyat’ ın Askılı Nakliyat Bölümünden tarafımıza ulaşabilirsiniz.

İstanbul Askılı Taşımacılık

İstanbul Askılı Taşıma için uygun olan bu araçların kasalarında kıyafetleri asmanız mümkündür. Ceket, pantolon, etek ve diğer kıyafetler kendi askılarına takılır. Daha sonrasında naylon ile her birinin üzeri özenle örtülü bir şekilde nakliye aracının kasasında bulunan askı bölmelerine yerleştirilir. Uygulanan bu sistem ile kıyafetler sorunsuz bir şekilde nakledilmektedir. Kıyafetleriniz hem düzgün bir şekilde kırışmadan nakledilmekte hem de sistematik bir şekilde yerleştirildiği için bir araca yüklü miktarda kıyafet sığdırılmaktadır. Farklı ihtiyaçlarınıza tam karşılık gelen çözümlerimiz sayesinde nakliye konusunda hiçbir zaman sorun yaşamadan eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde nakledilmesini sağlayabilirsiniz.

İstanbul Askılı Taşımacılık

Araçlarımızda İstanbul Askılı Taşımacılık için uygun olan sistemler özenle hazırlanmakta ve kıyafetler sizin istediğiniz yerden alınarak sevk etmek istediğiniz yere güvenli bir şekilde gönderilmektedir. Gerekli sayım işlemleri özenle yapılarak oluşabilecek zararlara karşı önceden tedbirler alınmaktadır. Sizler için özel olarak verdiğimiz bu nakliye hizmetinden yararlanmak için bizimle hemen irtibata geçebilir ve nakliye programınızı kolayca oluşturabilirsiniz.

Tekstil Ürünleri Taşıma

Özel olarak askılı tekstil ürünlerini taşımak için tasarlanmış dorselerimiz ile çalıştığımız güzergahlardaki tüm bölgeler için organizasyonlarımızı sağlanıp, askılı tır taşımacılığı hizmeti gerçekleştirmekteyiz.