Ayazağa Evden Eve Nakliyat Şirketleri……

Balcıoğlu evden eve taşımacılık olarak Ayazağa ve çevresinde Nakliyat hizmeti vermekteyiz. Evden eve nakliyat, ofis taşıma, eşya depolama, parça eşya taşıma, şehirlerarası nakliyat, ve öğrenci evi taşıma gibi hizmetler vermekteyiz. 1974 yılında İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde kurulan firmamız önceleri Avrupa yakasında hizmet vermektedir. Daha sonraki yıllarda taşıma ağını genişleterek Anadolu yakasına da hizmet etmiştir. Günümüz Türkiye’ sinde ülkemizin her yerinde hizmet vermeye başlamıştır. Kaliteli hizmetin adresi olan Ayazağa nakliyat firması eğitimli personelleriyle kurumsal taşınma hizmeti  vermektedir. Ayazağa ev taşıma olarak kesinlikle kendi elemanlarımız ve kendi araçlarımızla hizmet vermekteyiz.

Ayazağa ev eşyası taşıma
Ayazağa Evden Eve Nakliyat

Ayazağa Şehir içi ve şehirler arası  Nakliyat Firması

Ayazağa evden eve taşımacılık olarak her zaman ülkemizin dört bir tarafına nakliyat hizmetleri vermekteyiz. Şehir içi taşımacılık ve şehirler arası taşımacılık için uzman kadro ve geniş araç filosu kullanmaktayız. Araçlarımız kapalı evden eve kasalı kamyon ve kamyonetler dir. Hiç bir şekilde bu tip Nakliyat işlerinde açık yada brandalı araçlar kullanmamaktayız.

Ayazağa Ev Taşıma ve Ayazağa Eşya Paketleme

Firmamıza ulaşarak “Ayazağa da evimi taşımak istiyorum” demeniz bizim için yeterli olacaktır. Taşınacak eşya için öncelikle bir eksper yapılır  yada eşya fotoğrafları tarafınızdan istenir. Bu bilgiler doğrultusunda eşyalarınız için bir taşınma raporu oluşturulur. Taşınma raporu doğrultusunda eşyalarınızda kullanılacak olan malzeme cinsi,  malzeme miktarı, taşınmada çalışacak olan personel sayısı, araç ebatı, sigorta değeri ve fiyatı belirlenir.

Bütün Eşyalarınız battaniye kullanılmadan baloncuklu pat patlar ile sarılır. Askılı giysiler askılı dolaplar yada askılı koliler ile taşınır. Eşyalarınız oda oda paketlenir. Kırılacak eşyalarınız kağıtlara sarılır karton kutulara konulur. Bütün mobilya ve beyaz eşya montaj işlemleri eğitimini almış ustalarımız tarafından yapılır. Sizlere güler yüzlü ve kaliteli hizmet veren firma olan Balcıoğlu Evden Eve Taşımacılık eşyalarınızı Özenle Paketler Güvenle Taşır.

Ayazağa Evden Eve Nakliyat

Ayazağa Evden Eve Nakliyat için daha birçok taşınma bilgisine http://www.balcioglunakliyat.com/ adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca 0850 833 00 34 numaralı çağrı merkezimizden canlı bilgi alabilirsiniz.

Ayazağa Evde Eve Şirketleri

Balcıoğlu Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir