Neden? Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy Evden Eve Nakliyat olarak siz değerli müşterilere kaliteli hizmet vermekteyiz. Bakırköy Ev Taşıma nın yanı sıra eşya depolama, ofis taşıma, parça eşya taşıma, antika taşıma, piyano taşıma, hastane taşıma, şirket taşıma, zati eşya taşıma, villa taşıma gibi hizmetlerde vermekteyiz. Kurumsal Taşıma nın tek adresi olan Balcıoğlu Nakliyat Bakırköy Nakliyat Firmaları arasında profesyonel bir firma olmuştur. Bakırköy ve çevresinde Nakliyat Hizmetini paketli ve sigortalı vermekteyiz. Müşterileri tarafından yakın takip edilen Balcıoğlu Nakliyat 1974 ten günümüze Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedir.

Bakırköy Nakliyat Firmaları

Bakırköy Nakliyat firması olarak Balcıoğlu Evden Eve sizlere paketli hizmet vermektedir. Bütün eşyalarınızı özenle paketler. Eşyalarınızın ambalajı oda oda sırasıyla ve paketleme kuralına uygun yapılır. Taşınma ekibimiz evinize yada iş yerinize geldiklerinde herkes kendi ilgi alanındaki odalara girer ve paketleme işlemi başlar. Tüm eşyalar için battaniye ile paketleme yapılmaz. Kirli tozlu battaniye dönemi kapanmıştır. Baloncuklu Naylonlar ile bütün eşyalarınız paketlenir. Tüm montaj ve demontaj işlemleriniz eğitimli ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Bakırköy Ev Taşımacılık ekibimiz evinize yada iş yerinize geldiklerinde herkes kendi ilgi alanındaki odalara girer ve paketleme işlemi başlar. Askılı elbiseler için yarım insan boyunda askılı koliler kullanılır. Avize ve perde söküm işlemleri yapılır. Tüm eşyalar paketlendikten sonra araç yükleme işlemi başlar. Aracımız istif kurallarına göre yüklenir. Böylelikle hasar oranı azaltılır.

Bakırköy ev eşyası taşıma
Bakırköy Evden Eve Nakliye

Teslimat adresinde aynı kurumsal taşınma sistemi uygulanır. Evin içerisine bütün ekip girmez. Herkes yükleme adresinde olduğu gibi ilgi alanlarında çalışır. Eşyalarınız oda oda yerleştirilir. Bütün mobilya montajı ustamız tarafından yapılır. Karton kutularınız oda oda bırakılır. Eşyalarınızın teslimatı özenle ve güvenle yapılır.

Bakırköy Ofis Taşımacılığı

Bakırköy Nakliyat olarak ofisinizi, şirketinizi yada holding merkezinizi kurumsal bir şekilde taşıyoruz. Bakırköy ofis taşıma ve Bakırköy şirket taşıma hizmetleri adı altında 7/24 yanınızdayız. Ofis taşıma işlemleriniz bir program dahilinde gerekirse taşınma öncesinde etüt çalışması ile gösterilerek yapılır.

Bakırköy Şehirler arası Nakliyat

Bakırköy Nakliyat olarak nakliyat hizmetlerinde geniş taşıma profilimiz mevcuttur. Bakırköy şehirler arası evden eve nakliyat, ofis taşıma gibi hizmetlerde mevcuttur. İster küçük, ister orta, ister büyük boy araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Bakırköy evden eve nakliyat hizmeti ile kamyonlarımız kapalı çelik kasa ve içi mobilyalı  dır.

Bakırköy Nakliyat
Bakırköy evden eve Taşımacılık

Araçlarımızın yetki belgelerini e-devlet üzerinden sorgulayabilir ve K-3 yetki belgesine sahip olduklarını görebilirsiniz. K-3  yetki belgesi evden eve nakliyat ve ofis taşıma işi yapan firmalara verilir. Diğer bütün belgeler nakliyat üzerinedir. Yani K-3 yetki belgesi dışındaki araçlar korsan evden eve nakliyat yapmaktadır.

Bakırköy Asansörlü Nakliye Hizmeti

Bakırköy evden eve Taşıma olarak asansörlü nakliyat hizmetimizde mevcuttur. Bu hizmetimiz genellikle yüksek katta oturanlara verilmektedir. Dilerseniz alçak katta oturanlara eğer merdivenler darsa bu hizmet gene verilir. Bakırköy Asansörlü Nakliyat ve Bakırköy Asansörlü Taşıma hizmeti ev taşıma ve ofis taşıma için Türkiye’nin Her Yerinde verilmektedir.

Bakırköy Ev Taşıma ve nakliyat firması bilgileri için http://www.balcioglunakliyat.com/ adresinden bilgi alabilirsiniz ve eksper talep edebilirsiniz.

 

Bakırköy Nakliyat Firmaları 

Balcıoğlu Nakliyat 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir