Neden? Kağıthane Evden Eve Taşımacılık

Kağıthane ve çevresinde Kağıthane evden eve nakliyat olarak hizmet vermekteyiz. Balcıoğlu Nakliyat firması olarak 1974 yılında İstanbul’ da kurulan firmamız çağa ayak uydurarak kendini ve personelini her zaman geliştirmiştir. İstanbul’un bütün semtlerinde hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve profesyonel hizmetin adresi Balcıoğlu Nakliyat siz değerli müşterilerine kurumsal taşıma hizmeti vermektedir.

Balcıoğlu Nakliyat olarak Kağıthane evden eve taşımacılık hizmetinin yanı sıra, Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama, parça eşya taşıma, hastane taşıma, fuar taşıma, şehirler arası nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Kağıthane nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Kağıthane Evden Eve Taşımacılık Tarihçe

Evden Eve Nakliyat sektörü bir kamyonu ve biraz battaniyesi olan birçok kamyoncudan oluşmaktadır. Fakat evden eve nakliyat sektörü sık dokunan ve ince elekten geçen bir sektördür. 1999 Marmara depreminden sonra göç taşımak için çoğalan ve bir kamyonu olan firmalardır. Evden eve taşımacılık sektörü için İstanbul’ da birçok firmalar daha doğrusu kurumsal firmalar vardır. Eğer bir firmanın gerçek bir evden eve nakliyat firması olup olmadığını bilmek istiyorsanız taşımanıza gelecek olan kamyonun plakasını önceden isteyin ve https://giris.turkiye.gov.tr/Giris/ adresine giriş yaparak “K 3” yetki belgesine sahip olup olamadığını kontrol ediniz. “K 3 yetki  belgesi sadece evden eve nakliyat ve ofis taşıma yapanlara verilmektedir. Eğer Taşımaya gelecek kamyon Başka bir belgeye sahipse yada hiç belgesi yoksa o korsan bir firmadır.

Kağıthane Nakliyat Evden Eve Taşıma ve Paketleme

Kağıthane evden eve nakliyat hizmeti için hiç bir şekilde battaniye ile ambalaj sistemimiz yoktur. Kirli  ve tozlu battaniye sistemini 1998 yılında araçlarımızdan kaldırıp baloncuklu kağıtlara geçtik. Ev Taşıma ve ofis taşıma hizmetleri için bütün eşyalarınız baloncuklu kağıtlara sarılır. Oda oda taşınma sistemiyle eşyalarınız tek tek paketlenir. Kırılacak eşyalarınız beyaz kağıtlara sarılır ve karton kutulara konulur. Yatak ve bazalar hijyen açısından ya kılıflarına konulur yada siyah streçlere sarılır. Evinizde varsa çocuk odası eşyaları hijyen açısından hiçbir şey açık gidemez. Bütün eşyalar ince ayrıntıya kadar paketlenir. Askılı elbiseleriniz firmamızın askılı dolaplarına konulur. Çok elbiseleriniz için firma bünyesindeki askılı kamyondan da temin edilebilir. Bütün mobilya montajı ve beyaz eşya montajı eğitimli ustalarımız tarafından yapılmaktadır.

Kağıthane nakliye
Kağıthane Nakliyat

Firmamız ve Kağıthane ev taşıma için bütün gerekli bilgileri http://www.balcioglunakliyat.com/ adresinden alabilir yada müşteri temsilimizle görüşebilirsiniz.

Firmamıza ulaşarak Kağıthane de evimi taşımak istiyorum demeniz yeterli olacaktır. Size bir telefon kadar yakınız hemen ulaşın ve eksper talep edin farkı görün.

Kağıthane Nakliyat Firmaları

İstanbul Nakliyat Firması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir