Üsküdar Evden Eve Nakliyat Fiyatları……

Üsküdar Nakliyat olarak ev taşıma, ofis taşıma, eşya depolama, parça eşya taşıma, askılı taşımacılık, şehirler arası nakliyat hizmetleri vermekteyiz. 1974 yılında İstanbul Beşiktaş da kurulan Balcıoğlu Nakliyat İstanbul ilçeleri ve ülkenin her tarafında tam zamanında hizmet etmektedir. Nakliyat firmaları arasında lider bir konuma sahip olan Balcıoğlu Nakliyat Üsküdar ve çevresinde kaliteli hizmet vermektedir. Kurumsal taşıma ve profesyonel hizmet veren Üsküdar evden eve taşımacılık sizlere 7/24 hizmet vermektedir.

Üsküdar Evden Eve Taşıma
Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Üsküdar Evden Eve Taşımacılık ve Paketleme

Üsküdar Ev Taşıma olarak bütün taşınmalarda kaliteli  hizmet anlayışı ön planda tutulmaktadır. Bütün taşıma lar bir plan ve program dahilinde yapılır. Öncelikle taşınacak olan eşyalarınız bir eksper tarafından incelenir. Eksper raporu çıkartılır. Bu rapora istinaden nakliye bedelinin dışında eşyaları taşıyacak nakliyat kamyonu, malzeme cinsi, malzeme miktarı ve çalışacak personel sayısı belirlenir. Yapılan taşınma programı sonucunda Taşınma günü bütün eşyalarınız paketlenir. İster şehir içi nakliyat, ister şehirler arası nakliyat olarak hizmetiniz kaliteli bir şekilde yapılır. Eşyalar sırasıyla oda oda paketlenir ve oda oda taşınır. Koltuk, mobilya ve beyaz eşyanız pet graft kağıtlara sarılır. Mobilya ve beyaz eşyalarınız ustalarımız tarafından sökülür ve teslimat adresinde montajı tekrar yapılır. Kırılacak porselen, cam ve biblo grubu eşyalarınız kağıtlara sarılır karton kutulara konulur. Bütün kolilerin üzeri yazılır. Bütün koliler oda oda ayrılır ve oda oda taşınır. Askılı giysileriniz askılı dolaplar ile taşınır. Yataklarınız hijyen açısından kılıf yada streçlerle sarılır. Avize ve perdelerinizin söküm işlemleri de yapılır.

Üsküdar ev eşyası taşıma
      Üsküdar Nakliyat

Üsküdar Parça Eşya Taşıma

Üsküdar evden eve taşımacılık olarak parsiyel nakliyat, zati eşya taşımacılığı ve az olan bütün eşyalarınızın nakliyatı ve dağıtımı yapılır. Üsküdar evden eve firması sizlere bütün nakliyat hizmetlerinde sizlere kaliteli hizmet vermektedir. İster şehir içi, ister şehirler arası parça eşya nakliyat hizmeti ile kaliteli hizmet verilmektedir. Taşınması yapılacak ev eşyası / ofis eşyası / malzemeleriniz mutlaka paketlenir ve öyle taşınır. Montajı olacak ürünleriniz mutlaka yapılır. Bütün eşyalar istediğiniz adrese tam zamanında teslim edilir.

Üsküdar evden eve nakliyat ile ilgili tüm detayı bilgileri http://www.balcioglunakliyat.com/ adresinden alabilir yada 0850 833 00 34 numaralı çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

 

Üsküdar Ev Eşyası Taşımacılığı

Balcıoğlu Nakliyat

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir